Група компаній “Гарантспецбуд ЛТД” започаткувала свою діяльність у 2006 році. На початковому етапі роботи компанія налічувала декілька працівників і невелику кількість техніки. Рік за роком своєї діяльності компанія нарощувала потужності і на даний момент може пишатися виконаними проектами не лише у місті Львові, але й всьому Західному регіоні України. ​​​​​​​

Група компаній “Гарантспецбуд ЛТД” виконує роботи на замовлення як державних, так і приватних структур з будівництва, реконструкції, капітального ремонту автомобільних доріг, використовуючи в своїй роботі сучасні технології та напрацьовані багаторічним практичним досвідом методи будівництва доріг. 

​​​​​​​ У 2010 році компанія продовжує нарощувати будівельні потужності та запускає власний бетонний завод. Виготовлення власного бетону та сумішей різних за класами, марками та міцністю, дало можливість компанії впевненіше рухатися вперед та стати незалежною від постачальників бетону, забезпечивши себе матеріалами власного виробництва. Важливим елементом у виготовленні бетону є якість цементу. Ми використовуємо портландцемент бездомішковий з гарантованою маркою, що дозволяє виготовляти бетон найвищої якості. Також ми застосовуємо хімічні добавки до бетону (пластифікатори), що забезпечують такі характеристики суміші, як морозостійкість,  водонепроникність, рухливість, пришвидшене або сповільнене твердіння бетону, в залежності від потреб. Працівники бетонного заводу забезпечують всебічний контроль на всіх етапах виробництва бетону.


З 2011 року компанія “Гарантспецбуд ЛТДпочала працювати з державними замовленнями. За багато років виконання широкого комплексу робіт у Львові, області та Західному регіоні загалом ми отримали безліч позитивних відгуків від державних та приватних замовників.  ​​​​​​​

​​​​​​​За 2018 рік компанія перемогла у 46 тендерах на загальну суму понад 55 млн.грн. та було підписано 46 контрактів.

Підписано 46 контрактів з наступними суб’єктами господарювання: Шевченківська РА ЛМР, Франківська РА ЛМР, Залізнична РА ЛМР, Личаківська РА ЛМР, Галицька РА ЛМР, Зимноводівська сільська рада, Дулібська сільська рада.

За 2019 рік компанія перемогла у 51 тендері на загальну суму понад 65  млн.грн. та було підписано 51 контракт.

Підписано 51 контракт з наступними суб’єктами господарювання: Шевченківська РА ЛМР, Франківська РА ЛМР, Сихівська РА ЛМР, Залізнична РА ЛМР, Личаківська РА ЛМР, Галицька РА ЛМР, Зимноводівська сільська рада, Брюховицька селищна рада.

За 2020 рік компанія перемогла у 28 тендерах на загальну суму понад 50 млн.грн. та було підписано 28 контрактів.

Підписано 28 контрактів з наступними суб’єктами господарювання: Шевченківська РА ЛМР, Франківська РА ЛМР, Сихівська РА ЛМР, Залізнична РА ЛМР, Винниківська міська рада, Березинська сільська рада, Зимноводівська сільська рада.

За 2021 рік компанія перемогла у 27 тендерах на загальну суму понад 70 млн.грн. та було підписано 27 контрактів. Підписано 27 контрактів з наступними суб’єктами господарювання: Шевченківська РА ЛМР, Франківська РА ЛМР, Сихівська РА ЛМР, Залізнична РА ЛМР, Мостиська міська рада Львівської області, Городоцька міська рада Львівської області,  Зимноводівська сільська рада, тощо.

Більше  15 років роботи на ринку говорить про те, що наша компанія професійно та ефективно здійснює свою діяльність і є надійним партнером у сфері ремонту доріг. За всі роки нашої діяльності, ми виконали велику кількість замовлень, тому наш досвід дозволяє виконувати роботу будь-якої складності, відповідно до вимог клієнтів.  Всі роботи здійснюються висококваліфікованими фахівцями із застосуванням сучасної високопродуктивної будівельної техніки та якісних матеріалів. Якість і висока оперативність проведення ремонтно-будівельних дорожніх робіт – головне, що відрізняє роботу нашої компанії від інших.

Запорукою успіху компанії являється постійна робота над собою, щорічне оновлення автопарку, а також сильна команда професіоналів з великим досвідом роботи в будівельній галузі. Наша команда – це професійні будівельники, інженери, бухгалтери, кошторисники, юристи, менеджери, механіки, дорожні робітники (більше 130 осіб), які ефективно організовують будь-який будівельний процес. Техніка, що задіяна для виконання будівельних робіт, налічує 27 одиниць.​​​​​​​


ТОВ “Гарантспецбуд ЛТД” є ліцензованою фірмою, в нас наявна уся дозвільна документація. Ліцензія на господарську діяльність з будівництва об’єктів, що за класом наслідків належать до об’єктів з середніми та значними наслідками СС2, СС3.

Постійним партнером компанії “Гарантспецбуд ЛТД” являється виробник тротуарної плитки ТМ Мій двір – надійна компанія, яка протягом кількох десятиліть працює у сфері виробництва вібропресованих бетонних виробів, а саме: бруківки, тротуарної плитки, бордюрів, будівельних блоків, і забезпечує високу якість своєї продукції.